Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bulvar Atakent’te lansmana özel fiyatlar devam ediyor

Maksem Grup ve Oğuzkağan Yatırım güvencesiyle 250 milyon TL yatırım bedeliyle Halkalı’da konumlandırılan Bulvar Atakent’te lansmana özel fiyatlar devam ediyor.

20 Eylül tarihinde gerçekleştirilen lansmanla birlikte sektör temsilcilerine ,yatırımcılara ve basın mensuplarına tanıtılan Halkalı’da yükselen Bulvar Atakent projesinin lansmana özel fiyatlarla satışları devam ediyor.

Toplam 391 konut yer alıyor

Gerçekleştirilen tanıtımının ardından lansman satışları başlayan projede avantajlı fiyatlarla konut sahibi olmak çok kolay. Metrekare fiyatlarının 4 bin 300 TL2den başladığı projede hedef kitle olarak çocuklu aileler belirlendi. Çocuklu ailelere özel olarak geliştirilen projede 22 bin 274 metrekarelik arsa üzerinde 5 blok inşa edilecek. Büyüklükleri 110 ile 184 metrekare arasında değişen konutlarda 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarımlar bulunuyor. Projede 391 daire, 26 ticari ünite ve 1 kreş yer alacak.

120 aya kadar vadeli banka kredisi

4 bin 300 TL'den başlayan metrekare fiyatlarıyla lansmana özel olarak satışa sunulan Bulvar Atakent'te 120 aya kadar vadeli banka kredisi kullanılabildiği gibi şirket bünyesinde kişiye özel geliştirilen ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Sosyal olanaklarıyla göz kamaştırıyor

16 bin metrekarelik peyzajlı yeşil alanı bulunan projede kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness salonu, kapalı otopark, günlük ihtiyaçlara cevap verebilecek alışveriş dükkanları, kreş ve 7/24 güvenlik proje sakinlerinin keyifli ve huzurlu bir yaşam sürmelerine olanak tanıyor.