Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bulvar İstanbul projesi 7 ay önce teslim edilecek

Satışa çıktığı günden bu yana yatırımcının büyük ilgisiyle karşılaşan Bulvar İstanbul projesinde teslimlerin 7 ay öne çekilerek Nisan 2016'da yapılmasına karar verildi.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından Başakşehir'de hayata geçirilen Bulvar İstanbul projesinde bin 720 konutun yanı sıra 26 ticari ünite yer alıyor. İnşaat çalışmalarının son aşamaya geldiği projede teslimler Nisan ayında başlıyor. Satışların yüzde 98 oranında tamamlandığı projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 ve 7+1 tiplerinde daireler yer alıyor. Projede fiyatlar 509 bin liradan başlıyor.

"Bulvar İstanbul sembol niteliğinde bir proje olacak"

110 bin metrekare alan üzerinde 850 milyon liralık dev yatırımla yükselen Bulvar İstanbul, satışa sunulduğu 2013 Kasım ayından bu yana yatırımcısına yüzde 80 oranında kazandırdı. Projenin lokasyonu sebebiyle gelecek dönemde daha da fazla kazandıracağına dikkat çeken Bulvar İstanbul İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan; “Bu bölge birçok dev yatırımın merkezi konumunda. TEM Otoyolu, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Metro, 11 ihtisas hastanesinin yer alacağı Sağlık Kent ve geçtiğimiz günlerde tamamlanan Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bulvar İstanbul projemizi çevreleyen önemli noktalar. Bu bölge hızlı bir yükseliş trendine sahip. Bizler de Bulvar İstanbul ile Başakşehir'in ilk prestijli konut projesini hayata geçirdik. Benzersiz konumu ve donatılarıyla kısa sürede başarılı bir satış grafiği yakaladık. Müşterilerimizin bölgeye ve bizlere güveni tamdı. Biz de projemize inanıyorduk ve teslimine yaklaştığımız bu günlerde geriye dönüp baktığımızda müşterilerimize yüzde 80'in üzerinde bir kazanç sağladığımızı gördük. Bununla birlikte teslimlerimizi de 7 ay öne çekerek, konut alıcılarımıza ikinci bir avantaj daha sağladık. Önümüzdeki ay teslimlerine başlayacağımız Bulvar İstanbul, bölgenin gelişimi anlamında sembol niteliğinde bir proje olarak konumlanacak” diye konuştu.