Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bulvar Loft’ta fiyatlar 320 bin TL’den başlıyor

Akfen İnşaat güvencesiyle Ankara’nın İncek lokasyonunda inşa edilen Bulvar Loft projesinde daire fiyatları 320 bin TL’den başlıyor.

37 dönüm arazi üzerinde kurulan Bulvar Loft projesi 6 blokta, 16 farklı tipte 822 konuttan meydana geliyor

Proje kapsamında yer alan ticari alanlardaki gurme restoranlar, cafeler ve alışveriş merkezleri hem de bölgedeki alışveriş merkezlerine yakınlığı ile ev sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Daire fiyatları 320 bin liradan başlayan projenin 2018 yılının Aralık ayında tamamlanması bekleniyor.

Bulvar Loft projesinin tam merkezinde yer alan İncek, Çayyolu ve Bilkent üçgeni gayrimenkul uzmanları tarafından Ankara’nın genişleme aksı üzerinde yaşam ve getiri bakımından en avantajlı lokasyonlarından biri olarak gösteriliyor.

Akfen İnşaat, Ankara’nın popüler yerleşim merkezi İncek’te yapımına devam ettiği Bulvar Loft projesinde zam öncesi son bir fırsat kampanyası başlattı. Akfen İnşaat, 18 Haziran’a kadar eski fiyatları uygulamada tutacak. Bu tarihten sonra yeni fiyatlar yürürlüğe girecek. Bulvar Loft projesinde dairelerin 2018’in son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.