Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bulvar Loft'ta konutların yüzde 35'i sahiplerini buldu

Akfen İnşaat tarafından Ankara'da konumlandırılan Bulvar Loft projesi hem son kullanıcıya hem de yatırımcısına karlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Akfen İnşaat'ın "Loft" markalı projelerinin 3'üncü halkası olarak Ankara'da yükselen Bulvar Loft, satışa çıktığı ilk 3 ayda yatırımcıdan büyük ilgi gördü. Satışlarını yüzde 35'i kısa sürede tamamlanan proje; ulaşım kolaylığı, yatırım değeri ve sosyal donatılarıyla yatırımcılarına alışılmadık fırsatlar sunuyor.

İncek Bölgesi’nde yaklaşık 37 bin metrekarelik alanda inşa edilen Bulvar Loft projesi ile kısa sürede yakaladıkları satış başarısından duydukları memnuniyeti belirten Akfen Danışmanlık ve Proje Geliştirme A.Ş. Genel Müdürü Barış Barçak, "Ülke olarak yaşadığımız bu hassas dönemde ekonomimizin itici gücü olan gayrimenkul sektörü büyük bir sorumluluk üstleniyor. Sektörümüz, sağladığı istihdam gücü, büyüme rakamları ve ekonomiye getirdiği dinamizm ile ayrı bir değere sahip. Biz de Akfen markası ile hayata geçirdiğimiz projelerimiz sayesinde sektöre önemli bir güç sağlıyoruz. Eylül ayında lansmanını gerçekleştirdiğimiz projemiz Bulvar Loft, lokasyonu, ulaşım avantajı, kentin yaşam alanlarına yakınlığı, mimarisi ve sosyal donatı alanları ile yatırımcılardan oldukça hızlı ve olumlu dönüşler aldı. Yaklaşık 3 ay gibi kısa bir sürede satışlarımızın yüzde 35’ini tamamlayarak sektörümüz adına da oldukça başarılı bir performans sergiliyoruz" dedi.

Ankaralılar için yeni bir buluşma mekanı olmaya aday projenin keyifli vakitler geçirilebilecek pek çok yenilik sunduğunu belirten Barçak, “Bir konut projesinden çok daha fazlasını sunan Bulvar Loft’un peyzaj alanları, sosyal hayatı canlandıracak sosyal donatı ve ticari alanları sayesinde tüm Ankaralıların yeni buluşma mekânı olmayı hedefliyoruz. Fitness center, kapalı yüzme havuzu, Güneş bahçesi, açık satranç alanı, basketbol, boccia sahası, hobi atölyesi, cep sinema salonu, yürüyüş parkuru, paten pisti, fire pit alanı ile insanların sosyal hayatına renk katacak Bulvar Loft’un ticari alanlarında da gurme restoranlar ve cafeler de bulunacak. Bütün üniteleriyle şehrin merkezinde sosyal hayatla iç içe gerçek bir yaşam merkezi olacak Bulvar Loft’ta, hayat Aralık 2018’de başlayacak.” şeklinde konuştu.

Kişiye özel ödmee koşullarıyla sunuluyor

Lokasyonuy sebebiyle bölgesinin en iddialı projelerinden biri olan Bulvar Loft, 6 blokta toplam 822 konuttan meydana geliyor. Projede alanları 66 metrekare ile 350 metrekare arasında değişen 16 farklı tipte 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tipleri yer alıyor. Aralık 2018'de tamamlanması planlanan projede daire fiyatları ise 325 bin TL ile 1 milyon 485 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Bulvar Loft projesinden daire sahibi olmak isteyenlere; yüzde 15 peşinat ile vade farksız kişiye özel; 24 aylık ödeme planları sunuluyor. Akfen İnşaat’ın özel olarak geliştirdiği, ödeme planlarının kişiye özel olarak esnetilebildiği "Flexi Loft" çerçevesinde, Bulvar Loft müşterileri, yüzde 15 peşinatla başlayan, taksit, ara ödeme blok ödeme miktarlarına kendilerinin karar verdiği, limitsiz esneklikte bir ödeme imkanına kavuşuyor.