Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bulvar Loft'tan 27 Kasım'a kadar daire sahini olanlar yüzde 32 kar ediyor

Akfen İnşaat'ın Ankara'da hayata geçirdiği en yeni projesi Bulvar Loft'ta lansman fırsatlarından yararlanarak yüzde 32 kar etmek için son gün 27 Kasım.

Ankara'da konut piyasasının yükselen yıldızı İncek'te, İller Bankası'nın 37 bin metrekarelik arazisi üzerinde yükselen Bulvar Loft projesi lansmana özel firsatlarıyla dikkat çekiyor. Bulvar Loft projesi hakkında ayrıntılı bilgi veren ve Bulvar Loft’un üniversite kampüsleri ve diğer okullara, yakın bir konumda olduğunu söyleyen Akfen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selim Akın, projenin Ankara batı bölgesi konut dokusunun yoğun olduğu Çayyolu, Bilkent ve Beytepe yerleşiminin İncek Bulvarı’na bağlandığı eksende ulaşıma son derece elverişli bir konumda olduğunu hatırlattı.

Selim Akın, "İncek Loft projesinde müşterilerimize yüzde yüzde 32’nin kar fırsatı sözünü vermiş iken yüzde 37 oranında kâr fırsatı sağlayarak Akfen İnşaat’a duyulan güveni boşa çıkarmadık. Bulvar Loft projesinde de ilk dönem kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak isteyen yatırımcılar için kampanyanın bitiş tarihini 27 Kasım olarak belirledik. 37 bin metrekare üzerine projemiz şimdiden yükselmeye başladı. Bulvar Loft projesinin 2018 Aralık ayında tamamlanması hedefleniyor. Yüzde 32 kar fırsatından faydalanmak isteyen müşterilerimizi 27 Kasım öncesi Bulvar Loft tanıtım ofisimize bekliyoruz" diye konuştu.

Fiyatlar 303 bin TL'den başlıyor

Toplam 6 blokta, 16 farklı daire tipi bulunan projede; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere, brüt 66 metrekare ile 350 metrekare aralığında değişen 822 adet konut bulunuyor. Projedeki konutların fiyat aralığı ise 303 bin ile 1 milyon 408 bin TL arasında değişiyor. Bulvar Loft'un sosyal donatı alanları arasında peyzaj alanları, fitness center, kapalı yüzme havuzu, açık satranç alanı, basketbol ve boccia sahası, hobi atölyesi, cep sinema salonu, yürüyüş parkuru, paten pisti ve fire pit alanı yer alıyor.

Kişiye özel ödeme planları sunuluyor

Aralık 2018’de teslimleri yapılması planlanan Bulvar Loft'ta daire sahibi olmak isteyenlere; yüzde 15 peşinat ile vade farksız kişiye özel; 24 aylık ödeme planları sunuluyor. Akfen İnşaat’ın özel olarak geliştirdiği, ödeme planlarının kişiye özel olarak esnetilebildiği “Flexi Loft” çerçevesinde, Bulvar Loft müşterileri, yüzde 15 peşinatla başlayan, taksit, ara ödeme blok ödeme miktarlarına kendilerinin karar verdiği, limitsiz esneklikte bir ödeme imkanına kavuşuyor.