Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bulvar Loft'un satışlarına başlanıyor

Akfen İnşaat ve İller Bankası imzasıyla Ankara Gölbaşı'nda konumlandırılan Bulvar Loft projesinde daire fiyatları 290 bin TL ile 1 milyon 378 bin TL arasında değişiyor.

İller Bankası'nın 2015 yılında gerçekleştirdiği 38 bin metrekarelik arsa ihalesinde en iyi teklifi veren Akfen İnşaat'ın bölgedeki yeni projesi Bulvar Loft satışa çıkmak için gün sayıyor. Ön talep toplama çalışmaları devam eden projenin satışlarına 22 Eylül'de yapılacak lansmanın ardından başlanması planlanıyor.

Daire fiyatlarının 290 bin TL ile 1 milyon 378 bin TL arasında değiştiği Bulvar Loft Ankara projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daireler yer alıyor. Lansman öncesi uygun ödeme koşullarının sunulduğu Bulvar Loft Ankara'dan daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 peşinat ve 46 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

Kasım 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Bulvar Loft ile ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.bulvarloft.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. 6 blokta toplam 820 daireden meydana gelen projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, fitness merkezi ve güneşlenme terası mevcut.