Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bumerang Kartal estetik mimarisiyle Kartal’a değer katacak

Anadolu yakasının en hızlı değerlenen lokasyonu Kartal’da hayata geçirilen Bumerang Kartal projesi cephe görünüşü ve estetik mimarisiyle benzerlerinden ayrılıyor.

İstanbul Kartal’da Özkartallar kalitesiyle hayata geçirilen Bumerang Kartal projesi dış cephesi ve estetik mimarisiyle bölgedeki benzer markalı konut projelerinden farklılık gösteriyor. 14 bin metrekare alan üzerinde kurulan 40+1 seyir teraslı tek bloktan oluşan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar yer alıyor.

Açık yüzme havuzu, 3 katlı otoparkı, sauna, fitness, buhar odası, çamaşırhane, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, tenis kortları gibi her alandaki ihtiyaçları karşılayan proje sosyal donatılarıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Kartal’ın en gözde projelerinden Bumerang Kartal’da 14 mağaza ve depo, home ofis ve konutlar yer alıyor.

Karma projede 1+1 daireler 64 metrekare, 2+1 daireler 112-123 metrekare arasında ve 3+1 dairelerde 150 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. Metrekare fiyatlarının 6 bin TL ile 12 bin 500 TL arasında değişiklik gösterdiği projede teslimler ise Aralık 2019’da gerçekleştirilecek.

Ödeme kolaylıkları sunulan projede peşin yüzde 10 ödemeye İş Bankası’nda konut kredisi ile konut sahibi olma imkanı ve şirket bünyesinden yüzde 30-40 peşin ödemeyle kredi kullanılabiliyor. Ayrıca kentsel dönüşüm projesi olan Bumerang Kartal’da şirket bünyesinden kullanılan kredilerde yüzde 1 oranında KDV uygulanıyor.

Kartal’ın en estetik projesi olmaya aday Bumerang Kartal’da akıllı bina sistemleri, üst düzey güvenlik önlemleri ve 7/24 sıcak su imkanı ile Adalar ve Marmara Denizi manzarası sunuluyor.

Bumerang Kartal projesinin detaylarına ilişkin bilgi veren Bumerang Kartal Pazarlama ve Satış Yöneticisi Nur Eğilmez, proje bittiğinde yatırımcısına en az yüzde 40-50 oranında prim getireceğini ve bölgenin kalkınmaya hazır bir bölge olmasından dolayı çok kısa sürede projenin değerinin yükseleceğini söyledi.

Projeyi ayrıştıran özelliklerinim sosyal donatıları, merkezi konumu ve cephesi olduğunu aktaran Eğilmez, Bumerang Kartal’dan sonra da Özkartallar’ın inşaat alanında proje vermeye ve hatta bu alanda daha yoğun projeler üreteceğini açıkladı.