Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bumerang Kartal’da metrekare bazında fiyatlar 6 bin 900 TL’den başlıyor

Kartal’da yükselen Bumerang Kartal’da metrekare fiyatları 6 bin 900 TL’den başlıyor. Projede yer alan konut ve ofislerin Aralık 2019’da teslim edilmesi planlanıyor.

İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da Özkartallar A.Ş. tarafından yaşama kazandırılan Bumerang Kartal’da metrekare bazında fiyatlar 6 bin 900 TL’den başlıyor. Bu rakam, konutların büyüklüğü ve özelliklerine göre 14 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Bumerang Kartal; 9 bin 650 metrekare üzerinde 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 190 adet konut ve 14 adet ticari üniteden meydana geliyor. Bumerang Kartal’da yer alan konut ve ofisler, 64 metrekare ile 374 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

KONUT ALICILARINA YÜZDE 1 KDV AVANTAJI SUNULUYOR

Bumerang Kartal’da, yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor. Yüzde 40 peşinatla konut sahibi olunabilen Bumerang Kartal’da banka kredisi imkanı sunuluyor.

Bumerang Kartal’da yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Aralık 2019 olarak planlandı.

ADALAR VE DENİZ MANZARASINA SAHİP KONUMDA YÜKSELİYOR

Bumerang Kartal projesi, 40 katlı tek bloktan meydana geliyor. Deniz manzarasına hakim konumda yükselen Bumerang Kartal’daki konut sakinlerine 8’inci kattan itibaren Adalar manzarası sunuluyor.

Yükseldiği konumun avantajlarıyla dikkat çeken Bumerang Kartal; Kartal Metro İstasyonu’na bir dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Bunun yanı sıra proje; hastane, havalimanı, AVM’ler ve adliye ile çevreleniyor.

ZENGİN SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Sosyal yaşam alanı zenginliğiyle dikkat çeken Bumerang Kartal’da kafe, toplantı salonu, yüzme havuzları, tenis kortu, fitness salonu, sauna, buhar odası, masaj odası, Türk Hamamı, çamaşırhane, mescit, yönetim odaları, seyir terası gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

AKILLI BİNA TEKNOLOJİSİYLE DONATILIYOR

Enerji tasarrufu ve çevreci özellikleriyle öne çıkan Bumerang Kartal, akıllı bina teknolojisiyle donatılıyor. Bumerang Kartal’da yer alan ofis katları; mutfak ve ıslak zeminler tamamlanmış, zeminler ve tavanlar yapılmış halde teslim edilecek.