Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bumerang Kartal'da satışlar hız kazandı

İstanbul Anadolu Yakasının cazibe merkezi Kartal’ın kalbinde yükselen Bumerang Kartal projesinde proje tamamlanmadan satışların yüzde 25’i gerçekleşti.

Özkartallar A.Ş ayrıcalığıyla İstanbul Anadolu Yakasının sürekli gelişen ve yenilenen ilçelerinden Kartal’da sektöre kazandırılıyor Bumerang Kartal projesi hem yerli hem de yabancı yatırımcının yoğun ilgisini görmeye devam ediyor. Satışların hız kazandığı projede henüz kaba inşaat tamamlanmadan yüzde 25’i yeni sahiplerine ulaştı.

Bumerang şeklinde yükselen projede 8. kat itibarıyla tüm daire ve odalarda Adalar ve deniz manzarası görülebiliyor. Eşsiz konumu ve benzersiz manzarası ile dikkat çeken Bumerang Kartal projesi toplam 40 kattan oluşuyor. Proje, hastane, adliye, havalimanı, alışveriş merkezleri önemli kurum ve kuruluşlara yakın mesafede konumlanıyor.

Ofis ve konut standartlarında ekstra lüks özellikleriyle yeni bir soluk getiren Bumerang Kartal projesinde 190 adet bağımsız birime yer verildi. 9 bin 650 metrekare alan üzerinde yükselen proje 60 bin metrekarelik inşaat alanına sahip.

14 adet mağazaya da yer verilen karma projenin 8. Katından itibaren hem adalar hem de Marmara Denizi manzarası daire sahiplerinin ayakları altına seriliyor. Projede yer alan ofis ve dairelerin büyüklükleri ise 64 metrekareden başlangıç gösterip 374 metrekareye kadar yükselebiliyor.

Anahtar teslimlerinin Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Bumerang Kartal projesine yer alan ofis ve dairelerin metrekare biriminde fiyatları 6 bin TL’den start alıp 12 bin TL’ye yükselebiliyor.

Akıllı bina sistemi ve en son teknoloji ile donatılan Bumerang Kartal projesinde İstanbul’da merkezi bir konumda çok kazandıracak bir yatırım yapmanın kapıları aralanıyor. Projeden daire satın almak isteyenlere yüzde 1 KDV avantajı ile şirket bünyesinden sağlanan finansman ile yüzde 40’ı peşin ve geri kalan kısım bitiş tarihi olan Aralık 2019 tarihinde kadar 0 komisyon ile taksitlendirilebiliyor.