Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bumerang Kartal’da tapu harcı muafiyeti fırsatı

İstanbul Kartal’da yükselen Bumerang Kartal’da yer alanlara tapu harcı muafiyeti uygulanıyor. Teslimlerin ise Eylül 2020’de yapılması planlanıyor.

Devlet tarafından dönüşüm uygulamalarının teşvik edilmesi için hayata geçirilen kentsel dönüşüm yasası kapsamında yapılan projelerden ev alanlara tapu muafiyeti getirildi. Bununla birlikte İstanbul Kartal’da yükselen Bumerang Kartal’dan konut alanlar da tapu harcından muaf tutuluyor.

190 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Bumerang Kartal projesi, İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da 10 bin metrekare üzerinde 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerinden meydana geliyor. Bumerang Kartal’da toplam 190 adet rezidans ve home ofis ile 14 adet ticari ünite yer alıyor. Bumerang Kartal’daki rezidans ve home ofislerin büyüklükleri 64 metrekare ile 374 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

BUMERANG KARTAL FİYAT LİSTESİ (ŞUBAT 2019)

Bumerang Kartal’da yer alan konutların fiyatları metrekare bazında 6 bin 900 TL’den başlangıç gösteriyor. Mülkün değerinin binde 4’üne denk gelen tapu harcı ise ödenmiyor. Bunun yanı sıra yatırımcılara yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor.

Konut kredisine uygun durumdaki Bumerang Kartal’da şirket bünyesinde yüzde 50 peşinat ödemesiyle de konut sahibi olunabiliyor. Kalan bedel için ise teslime kadar 0 faiz imkanı sunuluyor.

Bumerang Kartal’daki konutların yeni sahiplerine teslimlerinin Eylül 2020’de yapılması planlanıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Bumerang Kartal projesi, 41 katlı tek bloktan meydana geliyor. 9’uncu kattan itibaren Adalar manzarası sunulan Bumerang Kartal; adliye, hastane, AVM, havalimanı gibi önemli merkezler ile çevreleniyor.

Bumerang Kartal’da yer alacak olan konut sakinlerine kafe, seyir terası, toplantı salonu, yüzme havuzu, tenis kortu, sauna, buhar odası, masaj odası, Türk Hamamı, fitness salonu gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.