Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bumerang Kartal’da yüzde 15 indirim fırsatı

İstanbul Kartal’da yükselen Bumerang Kartal’da yüzde 15 indirim fırsatı başladı. Krediye uygun Bumerang Kartal’da şirket bünyesinde taksit imkanı da sunuluyor.

İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da hayata geçirilen Bumerang Kartal projesinde ev ve ofis sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 indirim fırsatı başladı. Bumerang Kartal’da metrekare bazında fiyatlar 6 bin 900 TL’den başlangıç gösteriyor.

190 ADET BAĞIMSIZ BÖLÜMDEN OLUŞUYOR

9 bin 650 metrekare üzerinde yükselen Bumerang Kartal; 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet ticari üniteden meydana geliyor. Bumerang Kartal’daki ofis ve dairelerin büyükleri 64 metrekare ile 374 metrekare arasında değişiyor.

KOLAY ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNULUYOR

Bumerang Kartal’da yer alan konutların metrekare bazında fiyatlar 6 bin 900 TL’den başlıyor. Bumerang Kartal’da peşin alımlarda yüzde 15 indirim sunuluyor. İndirim Aralık 2018’in sonuna kadar devam edecek.

Bumerang Kartal’da yer alan ofis ve daireler krediye uygun, yüzde 1 KDV avantajları ile şirket bünyesinde yüzde 40'ı peşin, geri kalan yüzde 60'ı proje bitiş tarihi Aralık 2019'a kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Bumerang Kartal’daki ev ve ofislerin yeni sahiplerine teslim tarihi Aralık 2019 olarak planlandı.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Bumerang Kartal projesi, 40 kattan meydana geliyor. Projede 8’inci kattan itibaren Adalar manzarası sunuluyor. Yükseldiği konumu ile de dikkat çeken Bumerang Kartal’ın çevresinde AVM’ler, adliye, hastane ve havalimanı gibi önemli merkezler yer alıyor.

ZENGİN SOSYAL YAŞAM ALANLARI YER ALIYOR

Bumerang Kartal’da yer alacaklara seyir terası, kafeler, toplantı salonları, yüzme havuzları, tenis kortu, fitness salonu, sauna, buhar odası-masaj odası, Türk Hamamı, loby ve danışma, çamaşırhane, mescit gibi birçok spor ve sosyal yaşam alanı sunuluyor.