Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bumerang Kartal'ın yüzde 10'u sahiplerini buldu

Özkartallar A.Ş. tarafından İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonlarından Kartal'da geliştirilen Bumerang Kartal projesinde daire satışlarının yüzde 10'u tamamlandı.

Kartal'da geliştirilen Bumerang Kartal projesinde 13’üncü kata gelindi. Daire satışlarının yüzde 10’unun tamamlandığı Bumerang Kartal'da teslimlere Aralık 2019'da başlanması planlanıyor. Bumerang Kartal projesinde ofis ve konut alanlarının metrekare fiyatı 6 bin TL ile 12 bin 500 TL arasında değişiyor. Bölgede amortisman süresinin kısa oluşu yatırımcıların dikkatini çekiyor.

E-5 üzerinde, Kartal Anadolu Adliyesi'nin tam karşısında konumlanan ve Kartal Adliye metro durağına 1 dakika yürüme mesafesinde yer alan Bumerang Kartal; 40 katlı olup, 9 bin 650 metrekare arsa üzerinde konumlandırılmış 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet mağazadan oluşuyor. Projede yer alan ofis ve daireler 64 metrekaraden 374 metrekareye kadar büyüyebiliyor.

Yüzde 1 KDV avantajıyla satışa sunulan Bumerang Kartal projesinden daire sahibi olmak isteyenlere; yüzde 30 peşinatla teslim kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında seyir terası, kafeler, toplantı salonları, yüzme havuzları, tenis kortu, fitness center, sauna, buhar odası, masaj odası, Türk hamamı, mescitler, açık ve kapalı otopark yer alıyor.