Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Burotime 7'inci showroomunu Gürcistan'da sergiledi

Dünya genelinde konsept mağazalarıyla git gide büyüyen lider ofis mobilyaları üreticisi Bürotime yurtdışındaki 7. konsept showroomunu Gürcistan’da açtı.

50’yi aşkın ülkeye ihracat yapan mobilya sektörünün ofis ayağındaki lider ismi yurtdışında her geçen gün büyümeye devam ediyor. 25 adet yurtdışı konsept showroom açmayı planlayan Bürotime 7’inci konsept showroomunu Ürdün’ün ardından Gürcistan’da da açtı.

Global marka olma yolunda hızla ilerleyen Bürotime, yurt dışındaki konsept mağaza ağını genişletmeye devam ediyor. 50’yi aşkın ülkeye ihracat yapan lider üretici, yurt dışındaki 7’inci konsept showroomunu Ürdün’ün ardından Gürcistan’da açtı.

Ofisler başta olmak üzere sektörel ve proje bazlı tüm çalışma alanları için çözümler sunan Bürotime, 2018 yılında Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da 25 yeni konsept mağaza açılışı daha gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Ofis mobilyası sektörünün öncü markalarında olan Bürotime, çalışma ve yaşam alanlarına yönelik geliştirdiği yenilikçi tasarım ve konseptleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te 7’inci konsept mağazasının açılışını gerçekleştiren lider üretici, ödüllü tasarımlarını dünyaya tanıtma yolunda ilerliyor. 250 metrekarelik bir alana sahip olan mağazanın açılışı, kokteyl ve müzik dinletisi ile gerçekleştirildi. Açılışa, Bürotime Uluslararası Satış Direktörü Hakan Çeviköz ile Bürotime Bölge Satış Yöneticisi Sabina Mısır’ın yanı sıra Tiflis’te bulunan büyükelçilik temsilcileri de katılım gösterdi.

Bürotime Uluslararası Satış Direktörü Hakan Çeviköz, “Bürotime olarak, gün içerisinde en çok zaman geçirdiğimiz yerlerden biri olan çalışma ve yaşam alanlarını yenilikçi ve modern konseptlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Tasarımlarımızla, ulusal ve uluslararası arenada çeşitli ödüllere layık görüldük. Bu anlayışla, mobilyalarımızı ülkemizdeki tüketicilerin yanı sıra, dünya genelindeki tüketicilerin hizmetine de sunmayı arzu ediyoruz. Hedefimiz yurt dışındaki konsept showroom sayımızı 25’e çıkarmak. Hali hazırda 50 ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda yedinci bayimizin açılışını da Gürcistan’da gerçekleştirdik.” dedi.