Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bursa Yıldırım’da yeni proje: Andapark Millet

Trend GYO, Bursa Yıldırım’da Andapark Millet isimli yeni projeye başlıyor. Andapark Millet yükseldiği konumu ile dikkat çekiyor.

Trend GYO tarafından hayata geçirilen Andapark Millet projesi, Bursa Yıldırım’da yaşama kazandırılıyor. Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Andapark Millet, yeşil alanlarıyla da öne çıkıyor.

135 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

21 bin metrekare üzerinde yükselen Andapark Millet; 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 135 adet konuttan meydana geliyor. Andapark Millet’teki konutlar 125 metrekare ile 229 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

Projedeki 2+1 daireler 125 metrekare, 3+1 daireler 153 metrekare, 4+1 daireler ise 229 metrekare büyüklükte alıcılarına sunuluyor.

ANDAPARK MİLLET FİYAT LİSTESİ (OCAK 2019)

Andapark Millet’te yer alan konutların fiyatları, ödeme koşulları ve teslim tarihi henüz açıklanmadı. Tüm bu bilgilere, Trend GYO tarafından açıklanır açıklanmaz emlakgundem.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

METRO İSTASYONUNA YAKIN MESAFEDE YÜKSELİYOR

4 bloktan meydana gelen Andapark Millet projesinde 2 bin metrekare yeşil alanlara ayrıldı. Andapark Millet; metro istasyonuna, otoyola, Olimpik Atletizm Stadyumu'na, Kent Meydanı AVM'ye, Yunus Emre Gençlik Merkezi'ne ve Bursa Hayvanat Bahçesi'ne yakın konumda inşa ediliyor.