Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bursa'da bin 400 konut için 18 bin başvuru alındı!

Bursa’nın Gemlik bölgesinde üretilecek bin 400 konutluk sosyal proje için 18 bin başvuru gerçekleştirildi.

Bursa ilinin Gemlik bölgesindeki konut açığını kapatmak ve deprem riski taşıdığı tespit edilen yapıların sağlamlaştırılmasını sağlamak için 266 hektarlık arazi üzerinde hayata kazandırılması planlanan bin 400 konutluk sosyal konut projesi için ilk kazma vuruldu.
İnşaat çalışmalarının start verdiği bin 400 konutluk Bursa Gemlik konut projesinde kısa süre içinde 18 bin adet başvuru alındı. Projeden daire satın almak isteyen vatandaşlar kısa sürede rekor başvuru sayısına ulaştı.

Bursa’nın Gemlik ilçesine bağlı Cihatlı Mahallesi’nde hayata geçirilen projede toplam bin 400 adet konuta yer veriliyor. Projeden konut satın almak isteyenlerin yaptığı başvuru sayısı ise 18 bin seviyesine ulaştı.
Proje için çok kısa sürede rekor başvuru alındığını ifade eden Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz proje hakkında önemli bilgiler verdi.

Projenin inşaat çalışmalarının başladığını ifade eden Başkan Yılmaz, Bursa Gemlik konut projesinin kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında 266 hektarlık dev bir alan üzerinde yaşama kazandırılacağını söyledi.

Bursa Gemlik’teki konut ihtiyacını karşılamak adına yaşama geçirilen sosyal konut projesinde yer alan daireler dar gelir sınıfındaki ve orta gelir sınıfındaki ailelere hitap ediyor. Öncelikli olarak dar gelirli ailelerin konut ve barınma ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik geliştirilen projenin kentsel tasarım çalışmaları tamamlandı.

Projeden konut sahibi olanlar deniz manzaralı bir yaşamın tadını çıkaracak. Sağlam zemin üzerinde ve temiz bir bölgede yaşama kazandırılan Bursa Gemlik sosyal konut projesinde dar gelir grubundan ve orta gelir grubundan aileler konut satın alabilecek.