Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Business İstanbul’da satışların yüzde 95’i tamamlandı

Yatırım değeri 1.5 milyar TL olan Business İstanbul 1. etapta yer alan üç bloğun satışlarının yüzde 95’i tamamlandı.

İstanbul Anadolu yakasında merkezi konumu ile dikkat çeken Business İstanbul’un ilk iki bloğu Haziran ayında, üçüncü bloğu ise Eylül ayında tamamlanacak.

İlk üç bloğun satışlarının da yüzde 95’ini tamamlayan Aksun İnşaat, 2. etabı içeren diğer üç bloğun yapımına başladı. 2. etabın teslim tarihi 30 ay sonra olarak planlanıyor.

Toplam altı bloktan oluşan Business İstanbul, 270 bin metrekare inşaat alanında 150 bin metrekare satılabilir ve kiralanabilir alana sahip. Ayrıcalıklı bir lokasyonda yer alan proje, merkezi konumu, mimari tasarımı ve ileri teknolojik ofis donanımı ile fark yaratıyor. Türkiye’nin en büyük A plus ofis projesi olan Business İstanbul, ulusal ve uluslararası firmaların yanı sıra yabancı yatırımcılardan da büyük ilgi görüyor.

Göztepe E-5 üstünde 220 metre cepheyle yer alan Business İstanbul, metro, metrobüs ve Marmaray bağlantısının yanı sıra Avrasya Tüneli'nin çıkış noktasında yer alıyor. Tüm toplu ulaşım olanaklarının kesişme noktasında bulunan Business İstanbul, lokasyonuyla da firmalara büyük avantaj sağlıyor.