Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Butiq Yaşam Kartal'da fiyatlar 300 bin TL'den başlıyor

Anadolu yakasının incisi Kartal'da Akgel Yapı tarafından yükselen Butiq Yaşam Kartal projesinde daire fiyatları 300 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişiyor.

Akgün Grup iştiraki olan Akgel Yapı'nın "Butiq" markalı ilk projesi olarak hayata geçen Butiq Yaşam Kartal'da satışlara başlandı. Gayrimenkul yatırımcılarının Anadolu yakasındaki ilk tercihi olan Kartal'da yükselen projede 43 daireye yer veriliyor. Projede büyüklükleri 61 metrekare ile 196 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere yer veriliyor.

Şubat 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projeden banka kredisiyle daire sahibi olunabiliyor. Projede daire fiyatları 300 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Tek bloktan meydana gelen proejde dairelerin yanı sıra 4 ticari üniteye de yer veriliyor.

Akıllı ev sistemleriyle donatılan projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, fitness merkezi, güneşlenme terası, sauna ve kamelya yer alıyor. Örnek dairesi geçtiğimiz günlerde ziyarete açılan proje sunduğu Adalar ve deniz manzarasıyla dikkat çekiyor.