Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Büyükada Gaziantep'te satışlar başladı

Hasan Sever İnşaat'ın Gaziantep Şehitkamil'de hayata geçirdiği yeni projesi Büyükada Gaaziantep'te satışlar başladı. Projeden yüzde 30 peşinatla daire sahibi olunabiliyor

Gaziantepe'i ilklerle buluşturan Büyükada Gaziantep, şehrin en değerli lokasyonlarından Şehitkamil'de hayata geçiriliyor. 30 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen proje 8 bloktan meydana geliyor. Sakinlerine ada yaşantısı sunmayı hedefleyen Büyükada Gaziantep projesi 100 dönümlük orman alanına komşu olmasıyla dikkat çekiyor.

Alanları 189 metrekare ile 326 metrekare arasında değişen 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde dairelere yer verilen projede satışlar 16 Ocak Pazartesi günü itibariyle başladı. Daire fiyatlarının henüz açıklanmadığı projede yatırımcılara yüzde 30 peşinatla 30 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor.

Haziran 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projenin tanıtım toplantısında projeyle ilgili bilgi veren Hasan Sever İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sever, "Büyükada projesinin Gaziantep’te emsalinin bulunmuyor. Bu projeyi oluşturabilmek için çok emek harcadık çok şükür karşılığını da aldık. Bu projeyi tam Gaziantep yaşam ve kültürüne uygun tasarladık. Artık yürüyüş ve spor yapmak için Kavaklık parkına gitmeyecekler veya doğum günü veya özel günlerini Gaziantep’in 3 bin 700 metrekareye yayılmış biyolojik gölet ve orman manzaralı adacafesinde kutlayacaklar. 7/24 güvenlik hizmeti sunacak olan projemizde kreş ve çocuk oyun alanları da yapıyoruz. Otel konforunda resepsiyonlu daireler projemizin küçük detaylarından birisi, Gaziantep bu konforu hak ediyor” dedi.