Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Büyükyalı Gün Kapı’da fiyatlar 746 bin TL’den başlıyor

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat güvencesiyle İstanbul’un Kazlıçeşme lokasyonunda inşa edilen Büyükyalı Gün Kapı’da fiyatlar 746 bin TL’den başlıyor.

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat'ın, Kazlıçeşme sahil yolunda inşa ettiği Büyükyalı Gün Kapı etabındaki dairelerin yaklaşık yüzde 30’u satıldı. Gün Kapı etabındaki sınırlı sayıda 1+1 ve 2+1 daire, lansmana özel yüzde 8'lik indirimle 746 bin TL’den başlıyor.

Gün Kapı etabındaki daire büyüklükleri 24 ile 137 metrekare arasında değişiyor. Gün Kapı etabı lansmanına özel, Ramazan ayının sonuna kadar geçerli olacak yüzde 8'lik indirim sunuluyor.

Büyükyalı Gün Kapı projesi Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre, Topkapı Sarayı’na 8 kilometre, İstanbul karayolu ulaşımının iki ana arterinden biri olan E-5 karayoluna 2,5 kilometre, TEM otoyoluna ise 15 kilometre mesafede hayata geçiriliyor.

Gün Kapı projesinde gıda marketleri, çocuk oyun alanları, spor alanları, restoran, çiçekçi gibi çok geniş bir yelpazede, her türlü imkanın sunulduğu yeni yaşam alanı yer alıyor.

Proje kapsamında ayrıca 100 yıldır kamuoyunun kullanımına kapalı olan 600 kişilik 6 salonlu sinema ve sergi salonları, kültür merkezi, 500 kişilik tiyatro salonu günlük yaşamın bir parçası haline getiriliyor.