Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Büyükyalı İstanbul, 2016 son çeyreğinde basının karşısına çıkacak

Özak GYO, Yenigün İnşaat ve Ziylan Gayrimenkul'un Zeytinburnu'nda hayata geçirdiği Büyükyalı İstanbul, 2016'nın son çeyreğinde düzenlenecek lansmanla basına tanıtılacak.

Yanıbaşında yer alacak Marmaray durağı ve yapımı devam eden Avrasya Tüneli'nin tamamlanmasıyla birlikte yatırımcısına yüzde 100'ün üzerinde kazandırması beklenen Büyükyalı İstanbul'un ön satışlarına geçtiğimiz günlerde başlandı. 111 bin 263 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Büyükyalı İstanbul, 2016 sonunda düzenlenecek olan lansmanla görücüye çıkacak.

İlk etabında 452 konutun yer aldığı Büyükyalı İstanbul projesinde daire tipleri, fiyatlar ve ödeme koşulları henüz belirlenmedi. İstanbul en değerli arazilerinden birinde hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul'un ilk etabında alanları 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen dairelere yer veriliyor. Projenin teslimlerine Ocak 2019'da başlanması bekleniyor.

Lokasyonu sayesinde hem yabancı hem de yerli yatırımcının ilgi odağı olan proje Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre, Topkapı Sarayı’na 8 kilometre, İstanbul karayolu ulaşımının iki ana arterinden biri olan E-5 karayoluna 2,5 kilometre, TEM otoyoluna ise 15 kilometre uzaklıkta bulunuyor.