Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Büyükyalı İstanbul Gün Kapı’nın metrekaresi 10 bin TL’den başlıyor

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat imzası taşıyan Büyükyalı İstanbul projesinin Gün Kapı etabında metrekare birim fiyatı 10 bin TL’den başlıyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat tarafından İstanbul’un Kazlıçeşme lokasyonunda hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesinin Gün Kapı etabı 1+1 ve 2+1 evlerden meydana geliyor. Toplam 4 etaptan oluşan Büyükyalı'da bin 700 konut bulunuyor. Gün Kapı etabında yer alan 59 dairenin büyüklükleri ise 55 ila 135 metrekare arasında değişiyor.

Lansmana özel yüzde 8 indirim başlatılan Büyükyalı Gün Kapı etabında daire fiyatları 746 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede ilk iki etabın kaba inşaatı Temmuz 2017’de tamamlanacak.

Büyükyalı İstanbul Gün Kapı etabında 10 bin TL'den başlayan metrekare birim fiyatı ve 746 bin TL'den başlayan daireler bulunuyor. Sahil bandında Emlak Konut GYO güvencesindeki tek proje olan Büyükyalı, kârlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Büyükyalı İstanbul’da tüm etaplarda yaşamın 2019'da başlaması bekleniyor.

Büyükyalı İstanbul projesi Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre, Topkapı Sarayı’na 8 kilometre, İstanbul karayolu ulaşımının iki ana arterinden biri olan E-5 karayoluna 2,5 kilometre, TEM otoyoluna ise 15 kilometre mesafede hayata geçiriliyor.