Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Büyükyalı İstanbul şehrin en değerli projelerindenm biri olarak yükseliyor

İstanbul'un en değerli arsalarından birinde hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesinin mevcut durumuyla toplam değeri 954 milyon 636 bin 749 lira olarak açıklandı.

Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul ortaklığı tarafından Zeytinburnu Kazlıçeşme'de hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesine ilişkin değerleme raporu açıklandı. Yüksek prim getirisiyle yatırımcının dikkat çeken proje 111 bin 263 metrekare arsa üzeerinde konumlandırılıyor.

"4 mahalle, 1 semt" sloganıyla lanse edilen Büyükyalı İstanbul, merkezi lokasyonuyla bölgedeki projelerin bir adım önüne geçiyor. Önemli noktalara direkt bağlantı yolları sunmasıyla trafik sorununu ortadan kaldıracak olan Büyükyalı İstanbul'da satışlara başlandı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama doğrultusunda projenin değeri ile ilgili bilgi verildi. Buna göre projenin piyasa koşullarına göre hesaplanan değer ve mevcut durumuyla toplam değeri 954 milyon 636 bin 749 lira olarak açıklandı. Projenin tamamlanması durumunda bugünkü değeri 3 milyar 780 milyon 997 bin 115 lira olarak belirlendi.