Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Büyükyalı İstanbul'da 534 milyon 56 bin TL'lik satış yapıldı

Özak-Yenigün-Ziylan Adi Ortaklığı'nın Zeytinburnu'nda konumlandırdığı Büyükyalı İstanbul projesinde 2016 yılında 206 adet bağımsız birimin ön satışı gerçekleşti.

Satışlarına Eylül 2016'da gerçekleştirilen lansman sonrasında başlanan Büyükyalı İstanbul projesi yatırımcıdan büyük ilgi görmeye devam ediyor. Satışa çıktığı ilk 3 ay içerisinde 534 milyon 56 bin TL değerinde 206 adet bağımsız bölümün ön satışının gerçekleştiği Büyükyalı İstanbul, yatırımcılarına yüzde 108 oranında prim vadediyor.

Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre, Topkapı Sarayı’na 8 kilometre, E-5 karayoluna 2,5 kilometre, TEM otoyoluna ise 15 kilometre uzaklıkta bulunan Büyükyalı İstanbul projesinde dairelerin metrekare fiyatları 16 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 5 yıl içerisinde büyük oranda prim yapması beklenen projede fiyatların 33 bin TL bandına çıkacağı öngörülüyor.

İnşaat çalışmaları devam eden Büyükyalı İstanbul'un ilk etabında 560 daire bulunuyor. Toplamda bin 404 bağımsız birimin yer aldığı projede teslimlerin Aralık 2019'da başlaması planlanıyor. "4 mahalle, 1 semt" sloganıyla yükselen proje, sosyal donatılarıyla da sakinlerine "iyi bir yaşam" vadediyor.

Geçmişte askeriye tarafından tank bakım atölyesi olarak kullanılan ve 100 yıldır kamunun kullanımına kapalı olan arazi üzerinde yükselen Büyükyalı İstanbul projesinde yer alan tarihi binalar tekrar restore edilerek halkın hizmetine sunulacak. Büyükyalı Kulübü olarak adlandırılacak olan bu alanda performans merkezi, sergi merkezi ve diğer sosyal donatı alanları yer alacak.