Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Büyükyalı İstanbul’da fiyatlar 750 bin TL’den başlıyor

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat güvencesiyle İstanbul Kazlıçeşme’de hayata geçirilen Büyükyalı projesinde ev fiyatları 750 bin TL’den başlıyor.

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat'ın, Kazlıçeşme Sahil Yolu’nda inşa ettiği Büyükyalı İstanbul projesi 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Büyükyalı İstanbul projesinde Ramazan’a özel yüzde 8 indirim fırsatı sunuluyor. Büyükyalı’da daire büyüklükleri 24 ile 137 metrekare arasında değişiyor.

Büyükyalı İstanbul’da çocuk oyun alanları, spor alanları, restoran ve çiçekçi gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.

Büyükyalı İstanbul projesi Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre, Topkapı Sarayı’na 8 kilometre, İstanbul karayolu ulaşımının iki ana arterinden biri olan E-5 karayoluna 2,5 kilometre, TEM otoyoluna ise 15 kilometre mesafede hayata geçiriliyor.

Büyükyalı projesinde, 100 yıldır kamuoyunun kullanımına kapalı olan 600 kişilik 6 salonlu sinema ve sergi salonları, kültür merkezi, 500 kişilik tiyatro salonu günlük yaşamın bir parçası haline getiriliyor.