Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Büyükyalı İstanbul’da metrekare birim fiyatı 13 bin TL’den başlıyor

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat imzası taşıyan Büyükyalı İstanbul’da metrekare birim fiyatı 13 bin TL’den başlıyor.

111 bin 263 metrekare arsa üzerine inşa edilen Büyükyalı İstanbul projesi, Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat imzası taşıyor. Toplam 2 etaptan oluşan projede 560 ünite bulunuyor. Büyükyalı İstanbul projesinde 1+1'den 5+1'e kadar daireler bulunurken ev fiyatları 1 milyon liradan başlıyor. Buna ilaveten projedeki dairelerin metrekare birim fiyatı 13 bin TL’den başlayarak 25 bin TL’ye kadar artış gösteriyor.

Büyükyalı İstanbul projesi, Marmaray ve Atatürk Havalimanı’na yakın lokasyonda inşa ediliyor. Avrasya Tüneli’ne de oldukça yakın mesafede bulunan bu proje Galata Köprüsü, Topkapı Saray Müzesi, Marmara Forum, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Kampüsü, Sinan Erdem Spor Salonu'na yakın bölgede hayata geçiriliyor.

Büyükyalı İstanbul projesinde konut sakinlerinin eğlenceli vakit geçirmesi için kafe, restoran, çocuk oyun alanları, süs havuzu, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor. Proje kapsamındaki daireler ise adalar ve deniz manzarasına sahip.