Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Büyükyalı İstanbul’da yüzde 8 indirim fırsatı!

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat güvencesiyle inşa edilen Büyükyalı İstanbul’da peşin ödemelerde yüzde 8 indirim fırsatı sunuluyor.

Toplam 11 dönüm arsa üzerinde yükselen Büyükyalı İstanbul projesinin 3. etabı satışa çıktı. Emlak Konut güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat imzası taşıyan bu projede daire fiyatları 746 bin TL’den başlıyor.

Emlak Konut güvencesiyle Zeytinburnu Kazlıçeşme sahilde konumlandırılan bu proje 4 etaptan meydana geliyor. Proje kapsamındaki daireler 259 adet 1+1 ve 2+1 evlerden oluşuyor.

Şubat 2019’da teslim edilecek

Büyükyalı İstanbul projesinde spor alanları, organik pazar, kültür sanat merkezi gibi geniş bir yelpazede yeni yaşam alanları oluşturuluyor.

Lansman dönemine özel kampanya başlatılan projede konut fiyatları 746 bin TL’den başlıyor. Büyükyalı İstanbul projesinin 2019 yılının Şubat ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Daire büyüklükleri 55 ile 135 metrekare arasında değişen Büyükyalı İstanbul projesinde, Ramazana kadar peşim alımlarda yüzde 8 indirim fırsatı sunuluyor.