Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Büyükyalı İstanbul'un yeni etabında satışlar başlıyor

Emlak Konut GYO güvencesinde Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat tarafından Zeytinburnu'nda hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul'un yeni etabı satışa çıkıyor.

İlk etabı geçtiğimiz yılın Eylül ayında satışa çıkan Büyükyalı İstanbul projesinin ikinci etabı için çalışmalara başlandı. Satışa çıktığı ilk bir aylık süreçte satılan 34 bağımsız birimden elde ettiği 85 milyon 890 bin TL'lik gelirle, Eylül 2016'nın satış şampiyonu olan Büyükyalı İstanbul'un ikinci etabında satışlar Eylül 2017'de başlayacak. Gün Kapı ismi verilen ikinci etapta toplam 59 konuta yer verilecek. Büyüklükleri 55 metrekare ile 135 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde konutların bulunacağı Büyükyalı Gün Kapı'da konutların metrekare birim fiyatları lansmana özel 10 bin TL'den başlayacak.

Toplam 4 etapta bin 404 bağımsız birimden meydana gelecek olan Büyükyalı İstanbul projesinde teslimler Aralık 2019'da başlayacak. "4 mahalle, 1 semt" sloganıyla yatırımcıya tanıtılan projede konutların yanı sıra performans merkezi, sergi merkezi ve diğer sosyal donatı alanları yer alacak.

Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre, Topkapı Sarayı’na 8 kilometre, E-5 karayoluna 2,5 kilometre, TEM otoyoluna ise 15 kilometre uzaklıkta bulunan Büyükyalı İstanbul projesi yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracak.