Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Büyükyalı’da yılın fırsatı devam ediyor

Emlak Konut GYO tarafından konutta ikinci seferberlik olarak adlandırılan ‘şimdi al 2019’da öde’ kampanyası kapsamında Büyükyalı’dan daire sahibi olma fırsatı sürüyor.

Emlak Konut GYO tarafından İstanbul’un en dikkat çeken lokasyonlarından Zeytinburnu sahilde 111 bin metrekare alan üzerinde Özak GYO, Yenigün İnşaat ve Ziylan Gayrimenkul tarafından 4 etap şeklinde tasarlanan Büyükyalı konut projesinden yatırım yapmak için şimdi tam zamanı!

Türkiye’nin en gelişmiş gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen ve konutta ikinci seferberlik olarak isimlendirilen ‘Şimdi al, Ocak 2019’da’ kampanyasına dahil olan Büyükyalı projesinden konut satın almak için şimdi tam zamanı.

Taksitlerin Ocak 2019 yılına ötelendiği projede aynı zamanda yüzde 5’ten başlayan peşinat imkanları ve 2019’a ertelenmiş kredi taksiti imkanıyla büyük fırsatlar sunuluyor. Emlak Konut GYO tarafından geliştirilen kampanya sayesinde Büyükyalı gibi yüksek prim vaat eden ve önemli değerine sahip projeden konut alabilirsiniz.

Emlak Konut'un 14 eylül - 31 ekim tarihleri arasında devam edecek olan kampanyaya dahil olan İstanbul'un simge projelerinden Büyükyalı'nın Denizkapı etabındaki 350 dairede uygun ödeme fırsatlarıyla ev sahibi olma imkanı tanınıyor.

Metrekare fiyatlarının 10 bin TL’den başladığı Büyükyalı projesinde yüzde 5’ten başlayan peşinatlarla ev sahibi olunabiliyor. Ödenen peşinatın ardından yapılan sözleşmeden 12 ay sonra peşinat için kalan yüzde 15’lik kısmında ödenmesi gerekiyor. Geriye kalan yüzde 80 bakiye için banka kredisi kullanma hakkı tanıyor. Yüzde 80’lik ödeme için alınan kredinin taksitleri ise kampanya kapsamında ocak 2019’da başlıyor.

Kaçırılmayacak fırsatlarla ev sahibi olma fırsatı sunulan Büyükyalı; Emlak Konut'un Zeytinburnu sahilde bulunan 111 bin metrekarelik arsası üzerinde Özak GYO, Yenigün İnşaat ve Ziylan Gayrimenkul tarafından 4 etap halinde projelendiriliyor.