Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Büyükyalı'nın 3. etabı Denizkapı'da lansmana özel satışlar başladı

Emlak Konut tarafından Zeytinburnu sahilinde konumlandırılan Büyükyalı projesinin 3. etabı Denizkapı'da lansmana özel satışlar başladı.

Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul’un yeni gelişen değerlerinden Zeytinburnu lokasyonunda hayata geçirilen Büyükyalı projesinin 3. etabı olan Denizkapı’da lansmana özel satışlar başladı. Lansmana özel satışlarda ayrıcalıklı ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlar sunuluyor.

4 etap şeklinde projelendirilen Büyükyalı’nın 3. etabı Denizkapı’da 350 konut yer alıyor. Denizkapı’da yer alan 350 konut lansmana özel fiyatlar ve koşullar ile satışa açıldı.

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat tarafından Emlak Konut GYO'nun Zeytinburnu sahilindeyer alan 11 bin 263 metrekarelik arazi üzerinde 4 etap olarak inşa edileb Büyükyalı’nın 3. etabı Denizkapı için lansmana özel fiyatlar ve koşullar ile lansman satışları başladı.

14 Eylül- 31 Ekim tarihlerini kapsayan; Emlak Konut öncülüğündeki sektördeki ikinci konut seferberliği olarak adlandırılan ‘Şimdi al, 2019’da öde’ kampanyası sayesinde Büyükyalı Denizkapı’dan ev almak isteyenler ya da gayrimenkul yatırımı yapmayı düşünenler çok avantajlı fırsatlara sahip olacak.

Büyükyalı'nın Denizkapı etabından yatırım yapmak isteyenler yüzde 5 peşin ödeme yaptıktan sonra yüzde 15 de sözleşmeden 12 ay sonra ödeme yapabiliyor. Kampanya dahilinde geriye kalan yüzde 80’lik ödenmesi gereken tutar ise Ocak 2019’da ödenmeyi başlanıyor.