Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Cadde 54’ün ilk etabındaki tüm daireler satıldı

Sakarya Serdivan’da konumlandırılan YU Group Gayrimenkul Yatırım- Turkmall Gayrimenkul Yatırım projesi Cadde 54’ün ilk etap satışları tamamlandı.

Sakarya’nın en gözde bölgesi Serdivan’da sektöre kazandırılan dev proje cadde 54’te ilk etapta yer alan tüm konutların satışı bitti. Çok kısa sürede ilk etabın satışları tamamlanan projede yoğun talep üzerine ikinci etap satışları öne alındı. Tanıtıma özel fiyatlarla satışa çıkan projede yüzde 0 faz ayrıcalığıyla 36 ay vade imkanı tanınıyor.

Sakarya'nın vizyon projesi: Cadde 54

Sakarya’nın vizyon projesi olma hedefiyle yükselen proje, yatırımcısına şimdiden yüzde 10’dan fazla kazanç sağladı. Büyüklüğü ve ticari aks özelliği ile sadece Sakarya’ya değil bölgeye de hizmet verecek olan projede uluslararası özel bir yurt firmasıyla bir blok için imza aşamasında olunduğunun ve bir başka blok için özel üniversitelerle görüşmelere başlandığının müjdesi verildi.

52 dönüm alanda, 300 metre uzunluğundaki cadde üzerinde meydanlar, sosyal alanlar, yaya yolları, cadde mağazaları, çarşı, ofisler ve bankaların da yer alacağı yeni yaşam alanını Sakaryalıların hizmetine sunan projede uluslararası özel bir yurt firmasıyla bir blok için imza aşamasında olunduğunun ve özel üniversitelerle görüşmelere başlandığının haberi de verildi. Projeyle ilgili diğer detaylar da belli olmaya başladı.

Teslimler 2019 yılının ikinci yarısında

52 bin metrekarelik alanda, 300 metre uzunluğundaki cadde üzerinde meydanlar, sosyal alanlar, yaya yolları, cadde mağazaları, çarşı, ofisler ve bankaların da yer aldığı projede ilk etabın satışları bir aydan kısa bir sürede tamamlandı. Teslimatların 2019 yılının ikinci çeyreğinde tamamlanacağı proje, yatırımcılar için yüksek getiri potansiyeli ile dikkat çekiyor.

Sakarya’nın en gözde ve lokasyon olarak en merkezi ilçelerinden biri olan Serdivan’da hayat bulan Cadde 54’ün yatırımcısına satışa çıktığı ilk günden bu yana kazandıran bir proje olduğunu dile getiren YU Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Mekki Özkan, proje ile ilgili olarak şu detayları söyledi:

Şimdiden yüzde 10'dan fazla kazandıran proje

“Şehirdeki yaşam kültürünü değiştirecek konumu sayesinde eğitim kurumları, üniversiteler, sağlık kuruluşları ve tarihi mekânlara olan yakınlığıyla gerçek bir merkez oluşturan Cadde 54, yatırımcısına şimdiden %10’dan daha fazla kazandırmaya başladı. Projenin ikinci etap satışlarını başlatıyoruz. Uluslararası bir yurt işletmeciyle ve özel üniversitelerle görüşmelere başladık.

Yurt firmasıyla anlaşmada sona gelindi

5 bin metrekare bir blok için uluslararası özel bir yurt firmasıyla imza aşamasındayız. Tek üniversitesi bulunan ve yaklaşık 95 bin öğrenci sayısına ulaşan Sakarya'ya, özel bir üniversiteye bağlı bir akademi veya yüksekokulun da gerekli olduğunu düşündük. Bu kazancı sağlamak için de Özel üniversitelerle görüşmelere başladık. Cadde 54 Sakarya’nın potansiyelini bu anlamda ileriye taşıyacak bir projeksiyon olacak. Kiralanabilir perakende alanları ile ilgili Türkiye’nin öncü proje geliştirme ve kiralama firması Turkmall kiralama ekibi çalışmalarını hızlandırdı. Haftanın belirli gün / günleri satış ofisinde görüşmeler gerçekleştiriliyor.”

Bireysel yatırımcıların yanı sıra birçok kurum ve kuruluşun Cadde 54 projesinin içinde yer almak istediğini belirten Özkan, Serdivanlıların ihtiyaçlarını giderme noktasında kendilerinin de gerekli kurum ve kuruluşlarla görüşme halinde olduklarını belirtti.