Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Cadde Alyans'ta fiyatlar 350 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Alyans İnşaat tarafından Gebze'de inşa edilen Cadde Alyans projesinde diyatlar 350 bin TL'den başlıyor. Projenin teslimlerine Eylül 2019'da başlanması planlanıyor.

Ulaşım arterlerinin artmasıyla birlikte konut yatırımcısının gözde lokasyonlarından biri haline gelen Gebze'de 17 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Cadde Alyans projesinde satışlar devam ediyor. Toplam 366 konutun yer aldığı Cadde Alyans'ta alanları 100 metrekare ile 304 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks tipinde konutlar bulunuyor.

Eylül 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede, konutların yanı sıra proje sakinlerinin her türlü ihtiyaçlarını giderebilecekleri bir alışveriş caddesine de yer veriliyor. Daire fiyatlarının 350 bin TL ile 700 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Cadde Alyans projesinden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme planları sunuluyor.

İlçenin en değerli noktalarından birinde konumlandırılan Cadde Alyans projesi yatırımcısına yüksek prim vadediyor. Osmangazi Köprüsü, Körfez ulaşım hattı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne yakınlığıyla dikkat çeken proje hakkında ayrıntılı bilgiye www.caddealyans.com adresinden ya da 444 63 08 numaralı telefondan erişilebiliyor.