Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Cam Ofis, ferah mimarisi ile dikkat çekiyor

Ferah mimarisi ve doğadan ilham alan sade tasarımı ile dikkat çeken Cam Ofis, Ankara’da bulunan en farklı ofis olarak ön plana çıkıyor.

Türkiye’nin dört bir yanında hayata geçirdiği inovatif projeler ile dikkat çeken Lejant Proje, Cam Ofis projesi sayesinde standart ofis anlayışına yeni bir soluk kazandırıyor.

Betonarme yapısını çelik ve cam cephelerle 3 boyuta çıkaran Cam Ofis, modern mimarisiyle ofis ihtiyaçlarına işlevsel çözümler sunuyor. Cam Ofis’in bu strüktürel yapısı doğal gün ışığının gerekli olan tüm mekanların içerisine optimal düzeyde alınmasını sağlıyor. Aynı zamanda, binanın arazi üzerindeki konumlandırılışı da doğal ışığın, gün içerisinde farklı saatlerde iç mekanlara girebilmesine ve doğal havalandırma sisteminin kullanılmasına olanak tanıyor. Cam Ofis’in tüm bu teknik avantajlarının yanında; geniş cam cephe sistemi ile sağlanmış olan şeffaflık algısı, ofis ve dış alan arasındaki duvarları yıkıyor.

Cam Ofis’te teras yer alıyor

Cam Ofis, misafirlerini geniş cam açıklığının ön planda olduğu ana girişle karşılıyor. Cam Ofis’in Giriş-Danışma alanı ve Mini Kafe’den oluşan karşılama alanının bir tarafında toplantı odaları yer alırken, diğer taraf mutfak – sosyal aktivite – etkinlik mekanlarına ayrılıyor. Cam Ofis’in geri kalanından bağımsız bir girişi de bulunan Etkinlik Alanı; sergi, workshop ve seminerlere ev sahipliği yapıyor. Açık ofislerin yer aldığı zemin kat, 1.kat ve çatı arası katında; cam seperasyonlar ve brüt beton ile oluşturulmuş minimum kolon-kiriş sistemiyle şeffaf ve geniş hacimler yaratılan Cam Ofis’te keyifli bir teras da bulunuyor. Odun ateşinin sıcaklığıyla dinlenmek ve hoş vakit geçirmek için tasarlanan manzaralı teras katı, keyifli toplantılar ve eğlenceli molalar vaat ediyor.

İç mekan atmosferine renk katıyor

Şık detaylarını dekorasyonuna da taşıyan Cam Ofis, özellikle sabit mobilyalar için demir konstrüksiyon ile doğal ahşap kaplama ana malzeme olarak kullanıyor. Cam Ofis, dış cephesini oluşturan alüminyum cephe doğramaları, ısıl işlemden geçirilmiş doğal ahşap ve büyük ebatlı doğal seramik ile yüzeyi dengeleyerek iç mekan atmosferiyle de bütünlüğü yakalıyor.