Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çamlıtepe Konakları’nda fiyatlar belli oldu

Bursa’nın gözde ilçesi Mudanya’da hayata geçirilen Çamlıtepe Konakları projesinde ödeme planları ve konut fiyatları belli oldu.

Teslimlerin Haziran 2018’de gerçekleştirilmesi hedeflenen projede proje fiyatlar 275 bin TL’den başlıyor. 2+1 ve 3+1 tipinde konutlara yer verilen proje Güneyoğlu İnşaat kalitesiyle Bursa Mudanya Güzelyalı bölgesinde sektöre kazandırılıyor.

4 bin metrekare alan üzerinde yükselen Çamlıtepe Konakları Mudanya projesinde toplam 45 adet konut yer alıyor. Konut büyüklükleri 115- 230 metrekare arasında değişen 2+1 ve 4+1 konut alternatiflerine yer verilen projede 2+1 daireler 115 metrekare, 4+1 dubleks daireler ise 230 metrekare büyüklükte dizayn edildi.

Çamlıtepe Konakları’nda;2+1 daireler 275 bin TL’den, 3+1 daireler ise 580 bin TL’den başlıyor.
Konut kredisi kullanarak ödeme yapılması mümkün olan proje 3 blok şeklinde tasarlandı. Doğanın sakin ve dingin yaşantısını vaat eden Çamlıtepe Konakları Mudanya konut projesinde sauna, fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, güvenlik ve otopark hizmetleri, geniş yeşil alanlar ve çocuklara uygun olarak tasarlanmış oyun alanları yer alıyor.