Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çamlıyaka Konakları bahçeli ve teraslı konut seçenekleriyle dikkat çekiyor

İstanbul Çekmeköy’de yükselen Çamlıyaka Konakları, bahçeli ve teraslı konut seçenekleriyle öne çıkıyor. Projede metrekare bazında fiyatlar 14 bin TL’den başlıyor.

Ege Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy’de hayata geçirilen Çamlıyaka Konakları’nda fiyatlar metrekare bazında 14 bin TL’den başlıyor. Banka kredisi ile 120 aya kadar taksit seçeneği sunulan Çamlıyaka Konakları Çekmeköy’de şirket bünyesinde 24 ay 0 faiz imkanı da yer alıyor.

DEĞER KATAN BİR PROJE OLARAK TASARLANDI

Çamlıyaka Konakları’nın tanıtımı bugün (27 Eylül 2018) gerçekleşti. Tanıtım toplantısı Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı ile Sabri Paşayiğit Mimarlık Kurucu Ortağı Sabri Paşayiğit’in katılımıyla yapıldı.

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı; 110 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Çamlıyaka Konakları’nı kamuoyuna duyurmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti ve ekledi: “Projelerimizi geliştirirken semte değer katmayı ve aile hayatının kalitesini artırmayı hedefliyoruz.”

YÜZDE 75’İ YEŞİL ALANLARA AYRILDI

Çekmeköy’ün merkezinde, çam ormanlarının hemen yanı başında şehirden uzaklaşmadan doğayla iç içe lüks bir yaşam sunan Çamlıyaka Konakları; müstakil bahçeli ve teraslı evlerden oluşuyor. Projede yer alan ticari üniteler ve sosyal alanlar ile bu bölgede fark oluşturmayı hedeflediklerini belirten H. İnanç Kabadayı, Çamlıyaka Konakları’nın villa konseptinde lüks site hayatı yaşamak isteyenler için ideal adres olduğunu söyledi.

ŞEHRİN ANA AKSLARINA YAKIN MESAFEDE YÜKSELİYOR

Kavacık ve Ümraniye Plazalar bölgesine yakın mesafede yükselen Çamlıyaka Konakları’ndan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden İstanbul’un iş merkezleri Levent ve Maslak’a rahat bir erişim imkanu sunuluyor.

Çamlıyaka Konakları; Şile Otobanı’na 4 dakika, Üsküdar-Sultanbeyli ve Bostancı-Dudullu metro hatlarına 7 dakika, Buyaka Alışveriş Merkezi, Meydan Alışveriş Merkezi ve IKEA’ya 12 dakika, yapımı devam eden Ataşehir Finans Merkezi’ne 20 dakika, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 30 dakika mesafede yükseliyor.

GELENEKSEL VE MODERNİN BİRLEŞTİĞİ PROJE

Kaliteli yaşam standartlarına hitap edebilecek şekilde geliştirilen Çamlıyaka Konakları’nın çevreyle uyumlu, doğadan rol çalmayan, aksine onu öne çıkaran bir proje olarak tasarlandığını belirten Sabri Paşayiğit Mimarlık Kurucu Ortağı Sabri Paşayiğit; 11 adet konut bloğundan meydana gelen projede teras ve geniş cam kullanımına önem verdiklerini belirtti.

Çamlıyaka Konakları’nda yer alan bloklar üçer ve dörder katlı olarak planlandı. Ticari üniteler ile günlük ihtiyaçların karşılanabilmesinin hedeflendiğini söyleyen Sabri Paşayiğit; “Cephelerde doğal taş kaplamalar ve ahşap güneş kırıcılar kullandığımız Çamlıyaka Konakları’nın peyzaj düzenlemesinde ise su ve su bitkilerinin iç içe geçtiği organik bir tasarım düşündük” diye konuştu.

BAHÇELİ VE TERASLI KONUT SEÇENEKLERİ

19 bin metrekare inşaat alanına sahip Çamlıyaka Konakları Çekmeköy; 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleri olmak üzere toplam bahçeli ve teraslı 61 adet konut ile 14 adet ticari üniteden meydana geliyor. Çamlıyaka Konakları Çekmeköy’de yer alan konutların büyüklükleri 169 metrekare ile 321 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

ÇAMLIYAKA KONAKLARI ÇEKMEKÖY FİYAT LİSTESİ (EYLÜL 2018)

Çamlıyaka Konakları Çekmeköy’de konut fiyatları metrekare bazında 14 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Banka kredisi ile 120 aya kadar taksit seçeneği sunulan Çamlıyaka Konakları Çekmeköy’de şirket bünyesinde 24 ay 0 faiz imkanı da yer alıyor.

Çamlıyaka Konakları Çekmeköy’de yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Ekim 2020 olarak planlandı.

LÜKS SİTE KONSEPTİ VE VİLLALARLA HARMANLANAN PROJE

11 adet konut bloğundan meydana gelen Çamlıyaka Konakları Çekmeköy’de lüks site konsepti ile müstakil villalar konseptinin harmanlanmasıyla eşsiz yaşam alanlarının oluşturuldu.

Konut teslimlerinin Ekim 2020’de yapılacağı Çamlıyaka Konakları Çekmeköy’de sunulan olanaklar şöyle:

  • Açık yüzme havuzu
  • Fitness merkezi
  • Yürüyüş alanları
  • Çocuk oyun alanları
  • Yeşil alan
  • Otopark
  • Güvenlik