Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çamlıyaka Konakları’nda 50 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor

İstanbul Çekmeköy’de yükselen Çamlıyaka Konakları’nda fiyatlar 2 milyon 160 bin TL’den başlıyor. Ayrıca 50 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor.

Ege Yapı tarafından hayata geçirilen Çamlıyaka Konakları projesi, İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy’de yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin Aralık 2020’de yapılacağı Çamlıyaka Konakları’nda fiyatlar 2 milyon 160 bin TL’den başlıyor.

75 ADET BAĞIMSIZ BÖLÜMDEN MEYDANA GELİYOR

19 bin 46 metrekare üzerinde yükselen Çamlıyaka Konakları; 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleri olmak üzere toplam 61 adet müstakil bahçeli ve teraslı konutlar ile 14 adet ticari üniteden meydana geliyor. Çamlıyaka Konakları’nda yer alan dairelerin 169 metrekare ile 321 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

ÇAMLIYAKA KONAKLARI FİYAT LİSTESİ (ŞUBAT 2019)

Çamlıyaka Konakları’ndaki daireler 2 milyon 160 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede yer almak isteyenler için 50 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor.

Çamlıyaka Konakları’ndaki konutların Aralık 2020’de yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

ÖZELLİKLERİYLE DİKKAT ÇEKEN PROJE

11 bloktan meydana gelen Çamlıyaka Konakları projesi, lüks site konsepti ile müstakil villalar konseptinin harmanlanmasıyla oluşturuldu. Çamlıyaka Konakları’ndaki konut sakinlerine yüzme havuzu ve fitness merkezi gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

Çamlıyaka Konakları, çam ormanlarına yakın konumu ile dikkat çekiyor. Yükseldiği konumu ile dikkat çeken ÇamlıYaka Konakları; Şile Otobanı’na 4 dakika, Bostancı – Dudullu ve Üsküdar – Sultanbeyli metro hatlarına yaklaşık 7 dakika, Buyaka AVM, Meydan AVM veya IKEA gibi alışveriş alanlarına yaklaşık 12 dakika, inşa edilen Ataşehir Finans Merkezi’ne 20 dakika ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 30 dakika yakınlıkta inşa ediliyor.