Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Carmel INN Ayayorgi’de lüks villa seçenekleri 2 milyon 700 bin TL’den başlıyor

İzmir’in Çeşme ilçesinde sektöre kazandırılan Carmel INN Ayayorgi projesinde daire fiyatları 2 milyon 700 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Türkiye’nin en yaşanılası şehirlerinden İzmir’İn tatil ve turizm merkezi Çeşme’de sektöre kazandırılan Carmel INN Ayayorgi projesi Carmel Yapı tarafından Dalyan Mahallesi’nde inşa ediliyor.

Lüks imkanları ile dikkatleri üzerine çeken Carmel INN Ayayorgi projesinde daire fiyatları 2 milyon 700 bin TL’den başlangıç göstererek 3 milyon 100 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Lüks villa seçeneklerine yer verilen Carmel Yapı Carmel INN Ayayorgi konut projesinde toplam 13 adet lüks bağımsız birime yer veriliyor.
İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Dalyan Mahallesi’nde inşa edilen Carmel İnn Ayayorgi konut projesi 7 bin 874 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

7+1 KAT PLANINDA 230 METREKARE VİLLA SEÇENEKLERİ

Projede yer verilen lüks villa seçeneklerinin tamamı 7+1 kat planında dizayn edildi. Carmel INN Ayayorgi projesinde yer verilen dairelerin tamamının büyüklükleri ise 230 metrekare olarak tasarlanıyor.

TESLİM TARİHİ VE ÖDEME PLANLARI

Anahtar teslimlerinin Mart 2019 tarihinde yapılması hedeflenen Carmel INN Ayayorgi konut projesinde toplam 13 adet lüks villa bulunuyor.

Projede yüzde 50 peşinat ödemesi yapılarak konut sahibi olunabiliyor. Geri kalan konut bedeli ise şirket bünyesinden sağlanan kredi imkanı ile teslim tarihine kadar ödenebiliyor.

SOSYAL OLANAKLAR

Bir adet açık yüzme havuzu, otopark hizmetleri ve güvenlik sistemlerine yer verilen projenin sosyal donatıları ve eşsiz mimari tasarımı da alıcının büyük beğenisini toplamaya yetiyor.