Validebağ Konakları
1 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay覺
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay覺
Yedi Mavi
4 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay覺
Kordon İstanbul
6 Ay Sonra Teslim
Kordon İstanbul İstanbul Avrupa / Kağıthane 295.000 TL - 1.840.000 TL Proje Detay覺

Carmel İnn Ayayorgi'de lüks villa seçenekleri 2 milyon 700 bin TL'den start veriyor

İzmir'in tatil merkezi Çeşme ilçesinde yaşama geçirilen Carmel İnn Ayayorgi projesinde lüks villa seçenekleri 2 milyon 700 bin TL'den start veriyor.

Carmel Yapı tarafından İzmir'İn Çeşme ilçesine bağlı Dalyan bölgesinde hayata kazandırılan Carmel İnn Ayayorgi projesinde toplam 13 adet müstakil lüks villa seçeneğine yer veriliyor. Projede yer alan konut seçenekleri lüks ve konforlu özellikleri ile dikkat çekiyor.

CARMEL İNN AYAYORGİ DAİRE FİYATLARI

Carmel İnn Ayayorgi projesinin güncel fiyat listesi ve ödeme planları belli oldu. Proje hakkındaki tüm detayları sizler için haberimizde derledik.
Carmel İnn Ayayorgi projesinde yer alan müstakil villa seçeneklerinin fiyatları 2 milyon 700 bin TL'den başlangıç gösterip 3 milyon 100 bin TL'ye kadar yükseliyor.

DAİRE PLANLARI VE BÜYÜKLÜKLERİ

Carmel Yapı tarafından İzmir'in tatil merkezi Çeşme'ye bağlı Dalyan Mahallesi'nde 7 bin 874 metrekare alan üzerinde yaşama kazandırılan projede yer alan konut tipleri 7+1 kat planında tasarlanıyor.

ÖDEME PLANLARI

Geniş müstakil konutlardan oluşan projeden yüzde 50 peşinat ödenerek konut satın alınabiliyor. Kalan konut bedeli ise firma bünyesinde sağlanan imkanlar ile teslime kadar taksitlendirilerek tahsil edilebiliyor.

TESLİMLER MART 2019'DA YAPILACAK!

Konut teslimlerinin Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Carmel İnn Ayayorgi projesinde yer alan müstakil villaların büyüklükleri ise 230 metrekare şeklinde dizayn ediliyor.

AÇIK YÜZME HAVUZU

Toplam 13 adet müstakil konut seçeneğine yer verilen Carmel İnn Ayayorgi projesinde açık yüzne havuzu olanağı bulunuyor. 7+1 kat planında ve 230 metrekare büyüklükte tasarlanan dairelerden birine sahip olmak isteyenler teslime kadar yayılan ödeme planları ile konforlu bir yaşamın kapılarını aralayabilirler.

Carmel İnn Aayayorgi projesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız http://www.carmelinn.com.tr/ we adresi üzerinden istediğiniz bilgileri alabilirsiniz.