Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çarşı Evleri Ümraniye 2. Etap haziran ayında satışa çıkacak!

İstanbul Anadolu Yakasının gelişen ilçelerinden Ümraniye’de sektöre kazandırılan Çarşı Evleri Ümraniye projesinin 2. Etabı haziran ayında satışa sunulacak.

İnşaat sektörünün kalite ve güven vaat eden isimlerinden Arter İnşaat güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakasının Ümraniye ilçesinde yaşama geçirilen Çarşı Evleri Ümraniye projesinin 2. Etabı için düğmeye basıldı. Projenin ikinci kısmının haziran ayı içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

Çarşı Evleri Ümraniye 2. Etap’ta 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanan daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin metrekare birim fiyatları ise 6 bin 500 TL’den başlangıç gösteriyor.

Teslimlerin başladığı projenin ikinci etabının haziran ayında satışa sunulması bekleniyor. Arter İnşaat kalitesi ve güvencesiyle Ümraniye’de 15 milyon TL yatırım değeriyle yaşama kazandırılan Çarşı Evleri Ümraniye projesi kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yükseliyor.

Ortalama metrekare fiyatların 6 bin 500 TL’den başladığı projede 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Proje hem yatırımcı hem de oturumcu tarafından ilgi görüyor.