Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Çarşı Evleri Ümraniye 2. Etap haziran ayında satışa çıkacak!

İstanbul Anadolu Yakasının gelişen ilçelerinden Ümraniye’de sektöre kazandırılan Çarşı Evleri Ümraniye projesinin 2. Etabı haziran ayında satışa sunulacak.

İnşaat sektörünün kalite ve güven vaat eden isimlerinden Arter İnşaat güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakasının Ümraniye ilçesinde yaşama geçirilen Çarşı Evleri Ümraniye projesinin 2. Etabı için düğmeye basıldı. Projenin ikinci kısmının haziran ayı içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

Çarşı Evleri Ümraniye 2. Etap’ta 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanan daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin metrekare birim fiyatları ise 6 bin 500 TL’den başlangıç gösteriyor.

Teslimlerin başladığı projenin ikinci etabının haziran ayında satışa sunulması bekleniyor. Arter İnşaat kalitesi ve güvencesiyle Ümraniye’de 15 milyon TL yatırım değeriyle yaşama kazandırılan Çarşı Evleri Ümraniye projesi kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yükseliyor.

Ortalama metrekare fiyatların 6 bin 500 TL’den başladığı projede 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Proje hem yatırımcı hem de oturumcu tarafından ilgi görüyor.