Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Celestia Life'ta fiyatlar 513 bin TL'den başlıyor

Reimco tarafından Sancaktepe'de konumlandırılan Celestia Life projesinde daire fiyatları 513 bin TL'den başlıyor. Projenin teslimleri Mart 2018'de başlayacak.

Anadolu yakasının gelişmeye devam eden bölgelerinden Sancaktepe'de konumlandırılan Celestia Life projesinde alanları 108 metrekare ile 125 metrekare arasında değişen tamamı 2+1 olarak tasarlanmış toplam 99 daire bulunuyor. 6 ve 13 katlı 4 bloktan oluşan projede konut fiyatları 513 bin TL ile 664 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projeden banka kredisi ya da peşin ödemeyle konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 oranında indirim fırsatı sunuluyor.

Özellikle oturum için ev almak isteyenlerin bölgedeki ilk tercihlerinden biri haline gelen Celestia Life projesinde dairelerin minimum 2 bin TL'den kiracı bulacağı öngörülüyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında fitness merkezi, açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, kapalı otopark ve güneşlenme terası yer alıyor. Celestia Life'ın teslimlerine Mart 2018'de başlanacak.