Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Cem Adrian, Mahall Bomonti İzmir’den daire aldı

Müzisyen Cem Adrian, kendisine doğum günü hediyesi olarak Mahall Bomonti İzmir’den daire aldı.

Geçtiğimiz hafta 39 yaşına giren Cem Adrian, kendisine doğum günü hediyesi olarak Mahall Bomonti İzmir’den bir daire aldı. Adrian, kendisi için projenin yoğun istek üzerine satışa açılan 29 ve 39’uncu katları arasındaki körfez manzaralı dairelerden birini seçti.

Mahall Bomonti’nin kültür sanat ve müzik ile iç içe olmaya olanak sağlayan ünitelerinden, Bomontiada’nın İstanbul’dan sonra ilk kez İzmir’de bu projede yer alacak olmasından çok etkilendiğini belirten Cem Adrian, güneşi İzmir Körfezini seyrederek batırmak istediğini belirtti.

ÖZELLİKLERİ İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR

Mahall Bomonti projesi; Konak, Alsancak, Bayraklı, Bornova ve Karşıyaka’nın birleştiği noktada yükseliyor. Yeme içme alanında Türkiye’de lider olan Doğuş Grubu yatırımı d.ream ile anlaşarak bomontiada’yı İzmirliler ile buluşturmaya hazırlanan Mahall Bomonti İzmir; The Populist, Günaydın, Monochrome ve Babylon gibi dünyaca ünlü markaları tarihi dokunun içerisinde modern yorumla yaşatmayı hedefliyor.

Bunun yanı sıra Mahall Bomonti İzmir’de bir müze, bin kişilik gösteri alanı, sinema, alışveriş mağazaları, tenis kulübü, koşu ve bisiklet yolu ve asırlık ağaçların bulunduğu toplam 25 bin metrekarelik yeşil alan bulunuyor.