Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Cennet Koru'da ışıklar yandı

Keleşoğlu Holding'in İstanbul'un gelişen bölgelerinden Küçükçekmece'de inşa ettiği Cennet Koru projesinde teslimlerin tamamlanmasının ardından yaşam başladı.

Lokasyonu sebebiyle kısa sürede yüksek bir satış grafiği yakalayan Cennet Koru'da sınırlı sayıda dairenin satışı sürüyor. Hem yerli hem de yabancı yatırımcıdan büyük ilgi gören projede teslimler 2016'nın 3'üncü çeyreğinde başladı. Teslimlerin tamamlanmasıyla yaşamın da başladığı projede 408 konut ve 25 ticari birim bulunuyor.

30 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen projede 21 bin metrekarelik peyzaj alanı bulunuyor. Her katta 2 dairenin bulunduğu projede 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 teraslı, 3+1 dubleks, 4+1, 5+1 ve 5+1 dubleks daire tiplerine yer veriliyor. Tüm 1+1 dairelerin 30 metrekarelik bahçelerinin bulunduğu Cennet Koru'nun sosyal donatı alanları arasında 700 araçlık geniş otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, basketbol, voleybol, fitness, sauna, Türk hamamı, kreş ve çocuk oyun alanı mevcut.

Daire fiyatlarının 585 bin TL'den başladığı Cennet Koru, İstanbul'un en önemli ulaşım aracı Marmaray'ın Soğuksu durağına 300 metre mesafede yer alıyor. Çalışmaları hızla devam eden Marmaray'ın Halkalı-Gebze hattı ile Sirkeci'ye 30 dakika, Üsküdar'a ise 35 dakikada ulaşım imkanı sağlanabilecek.