Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Cennet Koru'da yaşamın başlamasına bir ay kaldı

Keleşoğlu Holding'in Küçükçekmece'de inşa ettiği Cennet Koru projesi göl ve koru manzarasıyla yatırımcıdan büyük iigi görüyor. Projede teslimler Temmuz ayında başlıyor.

Lokasyonu sebebiyle yerli ve yabancı yatırımcının ilgisini çeken Cennet Koru projesinde 408 konutun yanı sıra 25 mağaza da yer alıyor. Teslimlerine Temmuz ayında başlanacak olan Cennet Koru Küçükçekmece'de 21 bin metrekarelik peyzaj alanı bulunuyor.

30 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen projede 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 teraslı, 3+1 dubleks, 4+1, 5+1 ve 5+1 dubleks daire tiplerine yer veriliyor. Her katta 2 dairenin bulunduğu projenin sosyal donatı alanları arasında 700 araçlık geniş otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, basketbol, voleybol, fitness, sauna, Türk hamamı, kreş ve çocuk oyun alanı mevcut.

Ulaşım arterlerine yakınlığıyla ön plana çıkıyor

Cennet Koru, İstanbul'un en önemli ulaşım aracı Marmaray'ın Soğuksu durağına 300 metre mesafede yer alıyor. Çalışmaları hızla devam eden Marmaray'ın Halkalı-Gebze hattı ile Sirkeci'ye 30 dakika, Üsküdar'a ise 35 dakikada ulaşım imkanı sağlanabilecek. Ayrıca E5 ve TEM otoyollarına çok yakın bir konumda bulunan Cennet Koru, bölgenin yeni çekim merkezi olma niteliğinde.