Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Central Balat, 500 milyon TL yatırım bedeline sahip!

500 milyon TL'lik yatırım bedeline sahip olan proje, bünyesindeki iş ve alışveriş merkezleri ile birlikte Bursa’nın en uzun yapısı haline gelecek.

Bursa'nın en değerli bölgelerinden biri olan Balat'ta yükselen Central Balat, farklı alışveriş ve yaşam alanı sunuyor.

Konumu ve ulaşımı dikkate alındığında Bursa’nın en değerli markalarından biri olmaya aday bu proje, Taşyakan imzasıyla kuruluyor.

150 bin metrekare alanda kuruluyor

Toplam 150 bin metrekare inşaat alanına sahip bu projede 426 konut, 60 ofis, 300 araçlık kapalı otopark ve 11 bin metrekare yeşil alan bulunacak.

500 milyon TL'lik yatırım maliyeti ile hayata geçirilecek projede, inşaatta görevlendirilmiş olan 600 kişinin yanı sıra toplamda 2 bin 500 kişilik istihdam sağlayacak.

11 bin metrekare yeşil alana sahip

Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 residence daireler, Loft residencelar, A plus ofisler, Private ofisler olmak üzere toplam 486 ünite, 20 Bin metrekare AVM, Bin 300 araçlık kapalı otopark ve 11 Bin metrekare yeşil alan bulunuyor.

Central Balat, bulunduğu lokasyon ve sunduğu ulaşım kolaylığıyla da fark yaratıyor. Bursa Çevre Yolu ve İstanbul, İzmir Otoyolu'na 2 dakika uzaklıkta bulunan Central Balat, merkezi konumu sayesinde ulaşımda önemli ayrıcalık sunuyor. Aynı zamanda, İstanbul'a deniz yoluyla ulaşımın önemli noktalarından İDO Güzelyalı İskelesi'ne 10 dk, BUDO Mudanya İskelesi'ne 15 dk uzaklıkta yer alan Central Balat, yapımı devam eden Yüksek Hızlı Tren projesinin ana istasyonuna da, çok yakın bir bölgede inşa ediliyor.