Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Centro Beylikdüzü'nde 24 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor

Sapanlar Yapı ve Demir Group ortaklığı tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Centro Beylikdüzü projesinde daire fiyatları 362 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'un hızla değerlenen ilçelerinden Beylikdüzü'nün en merkezi bölgelerinden birinde yükselen Centro Beylikdüzü'nde toplam 168 konut yer alıyor. Satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan projede alanları 61 metrekare ile 266 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Centro Beylikdüzü projesinden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 50 peşinatla 24 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor. Tüm dairelerin 2'nci kattan itibaren deniz manzarasına sahip olduğu Centro Beylikdüzü'nde 1+1 daireler 362 bin TL'den, 2+1 daireler 479 bin TL'den, 3+1 daireler 1 milyon 29 bin TL'den satışa sunuluyor.

Konutların yanı sıra 68 ofis ve 55 dükkana yer verilen Centro Beylikdüzü projesi hastaneler, alışveriş merkezleri, üniversiteler ve özel eğitim kurumlarının kesişim noktasında yer alıyor. E-5 ve TEM otoyoluna oldukça yakın bir konumda bulunan Centro Beylikdüzü'nün sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna ve yürüyüş parkuru yer alıyor.