Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Cer İstanbul 12 Nisan'da görücüye çıkıyor

İstanbul’da her geçen gün yeni bir markalı konut projesi tanıtılıyor. 2018 yılında da birçok yeni proje satışa sunulacak. Biri de Cer İstanbul…

Türkiye’nin en büyük metropolü olarak kabul edilen İstanbul’da yükselen markalı konut projelerinin sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Bir projede ön talep dönemi için start verilirken bir başka projede satışlar başlıyor. Bunlardan bir tanesi ön talep süreci devam eden Cer İstanbul projesi!

Ege Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakasının merkezi lokasyonlarından Yedikule’de konumlandırılan Cer İstanbul projesi 12 Nisan 2018 tarihinde görücüye çıkacak. Ön taleplerin alınmaya devam edildiği proje önümüzdeki hafta basın mensuplarına, inşaat sektörü temsilcilerine ve inşaat yatırımcılarına tanıtılacak. Gerçekleştirilen basın lansmanının Cer İstanbul’daki resmi satışlar start alacak.

İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi lokasyonlarından Yedikule’de önemli sağlık ve eğitim kuruluşlarına yakın konumda sektöre kazandırılan Cer İstanbul projesi Ege yapı imzası taşıyor. Gayrimenkul sektörünün öncü firmaları arasına adını yazdıran Ege Yapı kalitesiyle yaşama kazandırılan Cer İstanbul projesinde konut fiyatları 1 milyon 400 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden konut satın almak isteyenlere özel ödeme alternatifleri geliştiriliyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış konut seçeneklerine yer verilen lüks ve prestijli projesi İstanbul’un merkezinde yeni sahiplerini bekliyor. Her türlü zevke ve ihtiyaca uygun standartlarda tasarlanmış projenin yüksek kar getirisi olacak. Yatırımcısına yüksek kar elde ettireceği tahmin edilen projede anahtar teslimlerinin ise Nisan 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.