Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çeşmarine’de hemen teslim konutlar 425 bin TL’den başlıyor

İzmir'in Çeşme ilçesinde hayata geçirilen Çeşmarine projesinde hemen teslim edilen 1+1’lerin fiyatı 425 bin TL’den satışa sunuluyor.

Prokar Yapı imzasıyla İzmir’in gözde tatil cenneti Çeşme’de sektöre kazandırılan Çeşmarine projesinde 1+1 daireler 425 bin TL2den satışa sunuldu. Projede 2+1 dairelerin fiyatı ise 700 bin TL olarak belirlendi.

18 bin metrekare alana yayılan projede toplam 25 adet konut bulunuyor. projede yer alan konutların büyüklükleri ise 75-127 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Farklı büyüklüklerde her zevke ve her ihtiyaca uygun olarak tasarlanan konutların fiyatları ise 1+1’ler 425 bin TL, 2+1’lerde ise 700 bin TL olarak belirlendi.

Konutların anahtar teslimine uygun olduğu projeden daire satın almak isteyenlerin peşin ödeme yapması bekleniyor. Peşin ödeme ile konut sahibi olunabilen Çeşmarine projesinde alıcıları sakin ve huzurlu bir doğa ile deniz manzaralı geniş ve ferah daireler bekliyor.

Merkezi konumuyla hem yerli hem de yabancı yatırımcının yakın kadrajına giren proje Çeşme Merkez’e sadece 5 dakika uzaklıkta konumlandırıldı. Ayrıca Çeşmarine otogara 1 kilometre, Çeşme Anfitiyatroya 1 kilometre ve Adnan Menderse havalimanı’na da 45 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Üsütn ve lüks teknoloji ile donatılmış geniş sosyal imkanları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran projede konut teslimleri ise hemen gerçekleştiriliyor.