Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çeşme Jardin Eden'e "En iyi müstakil konut" ödülü

Pana Yapı imzasıyla Çeşme'de hayat bulan Jardin Eden projesi Sign of the City Awards 2016'da yılın en iyi projeleri arasında yer aldı.

Gayrimenkul sektörünün en iyilerinin yarıştığı Sign of the City Awards’ta, Jardin Eden projesi, "En İyi Müstakil Konut" ödülünün sahibi oldu. Çeşme'nin en güzel koylarından birinde konumlanan Jardin Eden, 124 bin metrekarelik bir alan üzerine konumlandırılmış, özel bir plaja sahip 3+1, 4+1, 6+2 tiplerinde 118 villa ve 1+1, 2+1 tiplerinin yer aldığı 6 konaktan oluşuyor.

44 villa ve 3 konağın yer aldığı ilk etabının tesliminin 2017 yılı Haziran ayında yapılması planlanıyor. İlk etap satışlarının yüzde 80’inin kısa bir sürede tamamlanması ve ikinci etap villalar için gelen yoğun talep nedeniyle Pana Yapı yetkilileri, sınırlı sayıdaki villa için ön talep almaya başlayacaklarını aktardı. İkinci etapta yer alan villa ve konakların ilk fazının 2018 yılı Haziran ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Projede fiyatlar 1 milyon 735 bin TL ve 2 milyon 148 bin TL arasında değişiyor.

Ilıca Plajı ile Alaçatı merkeze 6 kilometre mesafede bulunan Jardin Eden, 150 milyon TL’nin üzerindeki yatırımla hayata geçiyor. Alaçatı’ya yapılması planlanan havalimanının, bölgenin ve projenin değerini daha yukarılara taşıması bekleniyor.

Her sokak denize bakıyor

Ödül töreninde konuşan Pana Yapı İnşaat Grup Başkanı Mahir Şaşmaz, "Ödüllü Jardin Eden projemizi, Güney Fransa ve Ege mimarisinden esinlenilerek ve harmanlayarak hayata geçirdik. Doğanın dengesini bozmadan, bulunduğu araziye uyum sağlayacak bir formda hayata geçirdiğimiz projemiz, toplam 124 bin metrekare alanla Çeşme’nin en büyük A+ villa projesi olma özelliğini taşıyor. Farklı tipte 118 villa ve toplam 6 ayrı konakta 60 rezidanstan oluşan Jardin Eden, her villanın ve her sokağın denize baktığı, sosyal olanakları arasında her villaya özel havuzların yanı sıra, çocuk havuzları, fitness, sauna ve hamamın da bulunduğu çok özellikli bir proje olarak fark yaratıyor" dedi. Şaşmaz, projenin tercih edilme sebeplerinden birisinin de, bölgenin en büyük marinası olacak Şifne Marina’ya yakın mesafede yer alması olduğunu söyledi.