Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çeşme'deki yazlıkların metrekare fiyatı 7 bin 261 TL'ye ulaştı

Sahibinden.com'un yazlıklara ilişkin emlak endeksine göre, tatilcilerin gözdesi Çeşme'de yazlıkların ortalama metrekare fiyatı 7 bin 261 TL’ye ulaştı.

Sahibinden.com, yaz ayları yaklaşırken Ege Bölgesi’nin gözde tatil yerleşimlerinden İzmir, Aydın ve Muğla’nın yazlık bölgelerinde bulunan yazlıkların fiyat değişimlerini ortaya koydu.

Endeks verilerine göre; son üç senede yüzde 55,58 artarak 7 bin 261 TL’lik ortalama metrekare fiyatına ulaşan İzmir’in Çeşme ilçesi en pahalı yerleşim yeri oldu. Bodrum’da ise satılık konut metrekare fiyatları son üç senede yüzde 67,58 artarak 6 bin 833 TL oldu. Bodrum’u, son üç senede yüzde 69,77 artış kaydeden 4 bin 316 TL’lik metrekare fiyatı ile Marmaris takip ediyor.

2017 Ocak - Nisan aylarını kapsayan dönemde yazlık bölgelerde girilen satılık yazlık ilan oranlarını da açıklandı. Verilere göre 2017’nin ilk dört aylık döneminde en çok satılık ilanı girilen yazlık ilçe Kuşadası oldu. Kuşadası’nı girilen ilan oranlarına göre sırasıyla Sakarya’nın Karasu ilçesi ve yine Aydın’ın Didim ilçesi takip etti.