Validebağ Konakları
1 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay覺
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay覺
Yedi Mavi
4 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay覺
Kordon İstanbul
6 Ay Sonra Teslim
Kordon İstanbul İstanbul Avrupa / Kağıthane 295.000 TL - 1.840.000 TL Proje Detay覺

Çeşme'nin ayrıcalıklı projesi Jardin Eden satışa çıktı

Çeşme'nin en güzel lokasyonlarından birinde hayata geçirilen Jardin Eden projesi satışa çıktı. Projede villa tipinde konutların yanı sıra rezidans daireler de yer alıyor.

Pana Yapı'nın Türkiye'nin en güzel tatil bölgelerinden biri olan Çeşme'de hayata geçirdiği Jardin Eden projesinin satışlarına başlandı. Birbirinden farklı 118 villa ve 3 ayrı konakta 40 rezidansın yer aldığı proje, sunduğu yaşam tarzıyla, bölgenin en dikkat çeken projelerinden biri olarak gösteriliyor. Yoğun ilgiyle karşılaşan Jardin Eden projesinde ilk etabın yüzde 25'lik bölümü ön talep döneminde sahiplerini buldu.

Her villa ve sokağın denize baktığı proje, ferah meydanları, lavanta çiçekleri arasındaki yürüyüş yolları, ıhlamur kokuları arasındaki bisiklet parkurları, küp taşlı yolları, taş duvarları, kemerleri, seyir terasları, kameriyeleri, zeytin atölyesi ve isteğe bağlı olarak işlenebilen bahçe alanlarıyla sakinlerinin hayallerini gerçeğe çevirmeyi vadediyor. Jardin Eden projesinde ayrıca hamam, fitness, sauna, özel havuzlar ve çocuk havuzları ve akıllı ev sistemi zengin sosyal donatılar da yer alıyor.

Çeşme Jardin Eden projesi Ilıca Plajı'na ve Alaçatı merkeze ise 6 kilometre mesafede bulunuyor.