Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çeşmi Bülbül Yalıları’nda esnek ödeme imkanları sunuluyor

Çanakkale’nin merkezinde inşa edilen Çeşmi Bülbül Yalıları konut projesinde lüks daire seçeneklerinde fiyatlar 949 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

İstanbul’a yakın konumu, artan gayrimenkul değeri ve markalı konut projeleri ile sektörde adından sıkça bahsettiren Çanakkale ili yatırımın yeni adresi olmaya devam ediyor. Çanakkale’nin merkezinde yer alan Dardanos Mahallesi’nde yaşama kazandırılan Çeşmi Bülbül Yalıları projesi Platform Mimarlık imzası ile yükseliyor.

Toplam 12 adet lüks villa seçeneğine yer verilen Çeşmi Bülbül Yalıları projesinde anahtar teslimlerinin Mart 2019 tarihinde yapılması hedefleniyor. 3+1 kat planında tasarlanan ve 150 metrekare büyüklüğündeki 12 adet lüks villa seçeneğine yer verilen proje 4 blok şeklinde inşa ediliyor.

Dardanos mevkiinde yükselen Çeşmi Bülbül Yalıları merkezi konumu ile olduğu kadar ekstra lüks donatıları ve modern mimarisiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

4 blokta 12 villaya yer verilen projedeki konut seçeneklerinin tamamı 150 metrekare büyüklüğünde ve 3+1 kat planında dizayn edildi. Projede yer alan tüm konutlarda kendine ait bir adet jakuzi standart özellik olarak sunuluyor.

Çeşm-i Bülbül Yalıları projesinde yer alan dairelerin planları ve güncel fiyat listesi ise şu şekilde açıklandı:

ÇEŞMİ BÜLBÜL YALILARI DAİRE PLANLARI VE FİYAT LİSTESİ

Daire Tipi Fiyat Aralığı

  • 3+1 kat planında 150 metrekare büyüklüğündeki daireler 949 bin TL’den başlayan fiyatlarla konut alıcısının beğenisine sunuluyor.

KİŞİYE ÖZEL ÖDEME İMKANLARI

Projeden villa satın almak isteyenlere özel ödeme imkanları sunularak konut alımları kolaylaştırılıyor. Kişiye özel ödeme planları sunulan Çeşmi Bülbül Yalıları Çanakkale konut projesinde ortak kullanım alanı olarak bir adet de açık yüzme havuzu bunuluyor.